A Sınıfı Bir Acente; Sigorta sektöründeki 15 yılı aşkın birikim ve deneyimlerimizle, Elementer, Sağlık ve Hayat-Emeklilik konularında riskleri en aza indirgeyecek çözümleri üretebilmek ve sigorta danışmanlığı hizmeti verebilmek amacıyla Allianz Sigorta A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin ‘A’ Acentesi olarak her branşta faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Hedefimiz; Şahısların ve kurumların artan sorumlulukları ve risklerini sigortacılık sektöründe yer alan çözüm alternatifleri ile güvence altına almak, aynı zamanda takiplerinin yapılarak, gerekli eğitimlerin verilmesi ile bilinçlenmeyi sağlamaktır.

Vizyonumuz; Sigortacılık sektöründe müşterilerinin risklerinizi en aza indirecek güvenilir, hızlı, doğru çözümleri doğru ihtiyaçlar ile karşılaştırabilen çözümleri üretmek ve aynı zamanda sigorta bilincini arttırmaktır.

Amacımız; Profesyonel ekibimizin bilgi ve deneyimleri ile müşterilerimizin sigorta konusundaki tüm ihtiyaçlarını tek elden cevaplamak ve en değerli varlıklarınızın sürekli takip ve güven altında olduğunun rahatlığını hissettirmek amacındayız.

Kalite Politikamız; Sigortacılık süreçlerinde sürekli iyileştirme, değişiklikleri anında bilgilendirme ve standartlara uygunluk anlayışıyla müşteri ihtiyaç, beklenti ve gereksinimlerini sigortacılık anlayışına uygun olarak tam zamanında, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden etkin kaynak ve teknolojilerle yerine getirmekteyiz. Bu kapsamda, personelimizin tamamı Allianz Sigorta A.Ş. tarafından açılan tüm seminer ve güncelleme eğitimlerine katılarak sertifikalarını almaktadır.

Poliçe Teslimatı: İstenilen her noktaya hızlı bir şekilde evraklarınız teslim edilmektedir.

Danışmanlık Hizmeti: Sigortacılık sektörünün tüm branşlarında müşterilerimize bilgi ve deneyimlerimiz ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Poliçe Takip Sistemi: Mevcut sigorta poliçe portföyünüzün takibinin yapılarak, yönetim ve finans departmanlarına ayrı ayrı olarak poliçelerin aylık ve yıllık bazda ödeme listelerinin ve poliçelerin hazırlanarak dijital ortamda periyodik olarak sunulması. Bu bağlamda çift taraflı takibin yapılabilmesi amacıyla ayda bir dijital ortamda ve süreleri doldukça fiziksel ortamda tüm poliçeler, ödeme makbuzları, genel şartları taranmış asılları ve orjinalleri ilgili kişilere teslim edilmektedir.

Hasar Prim Oranı Takibi: Sağlık ve elementer sigortalarında hasar prim oranlarının takibini yapıp sigortalılarımızın hasarsızlık indiriminden yararlanmalarını sağlamaktayız.

7/24 İletişim: Mesai saatleri içinde ofis telefonlarımızdan, mesai saatleri dışında ise çalışanlarımıza ait PDA telefonlarından 24 saat sorunsuz email ve telefon ile her an yanınızdayız.

İstanbul - Ataşehir Allianz Sigorta Acentesi
Ayça Kıyak Günübek Sigorta

Adres
Küçükbakkalköy Mah. Derebey Sok. Dumankaya Flex No13 K:5 D.27 Ataşehir İstanbul

Telefon
0(216) 548 18 80
0(216) 548 16 71
0(216) 548 18 81(fax)

Copyright 2023 - Tüm hakları Allianz’a aittir.